میز مدیریتی پولیشی و Mdf،میز اداری،میز کارمندی

میز مدیریت  چیست

میز مدیریت  واژه  ملموسی است  که شاید بار ها و بارها شنیده باشید. و یا حتی بدون یکبار دیدن این محصول در ژرفای ذهنتان دارای ابعاد  و اندازه ها و زوایا و انحناهای خاصی باشد . اما قطع بر یقین قدرتمند بودن ذهن و قدرت تصور شما نمی تواند واقعیت و زیبایی ، کیفیت و … یک میز ، صندلی ، فایل و … اداری را انکار کند . یا جایگزینی باشد بر خود واقعی این نوع از محصولات چوبی که با صرف زمان و دانش عده ای از خبرگان فعال در صنعت چوب ایده پردازی ، طراحی و تولید شده اند.

از جایی که نقش مدیریت  در تمامی مجموعه های سنتی و صنعتی  نقشی تعیین کننده در جهت پیشبرد اهداف مجموعه می باشد . لذا راحتی ، آسایش ، در دسترس پذیر بودن فایل ها ، پرونده ها ، و … نیز قطع بر یقین از اهمیت بسزایی برخوردار است . و این خود دلیل آشکاری است بر انتخاب بهترین ها ، با طراحی های مدرن و بروز و استفاده از آن ها در دکوراسیون دفتر کار مدیران ….

پولیش چیست و چه کاربردی در صنایع چوب دارد

بعد از شنیدن واژه ی پولیش ذهن به صورت خودکار به سوی خودرو ها و عملیات برق انداختن رنگ خودرو میرود . اما پولیش به صورت کلی ماده ای است که برای صیغل دادن و براق کردن لوازم اعم از رنگ خودرو ، فلزات مختلف شیشه و حتی چوب بعد از عملیات رنگ کاری کاربرد دارد .که استفاده از این ماده در تولیدات میز های مدیریتی به صورت محسوس به چشم میخورد و زیبایی و کیفیت کار خروجی را دو چندان می کند /.

به طور کلی پولیش ها به دو دسته پ

ولیش زبر و پولیش نرم تقسیم میشوند، این تقسیم بندی پولیش ها بر اساس مقدار زبری و قدرت ساییدگی پولیش است و فردی که میخواهد عمل پولیش را انجام بدهد باید به این موضوع آگاه باشد؛که از کدام پولیش کند.

پولیش زبر

پولیش‌های زبر را دست کم نگیرید! مقدار ساییدگی یک پولیش زبر به قدری است که زبری آن را با سمباده‌های ریز مقایسه می‌کنند. پولیش‌های زبر برای از بین بردن خراش‌های عمیق استفاده می‌شود بنابراین هنگام استفاده از پولیش‌های زبر باید محتاطانه و با دقت عملیات پولیش کاری را انجام داد.
در اکثر مواقع بعد از استفاده از پولیش زبر، قسمت پولیش شده مات می‌شود به همین دلیل بعد از پولیش زبر باید از پولیش نرم استفاده کرد تا جلا و شفافیت به رنگ جسم بازگردد.
بهتر است برای پخش شدن یک پارچه محلول پولیش زبر از دستگاه پولیش استفاده کنیم.معمولا پولیش‌های زبر با رنگ قرمز و یا اخرایی تولید میشوند. در انتخاب برند مناسب و با کیفیت پولیش زبر باید توجه کافی داشته باشیم زیرا استفاده از پولیش های زبر بی‌کیفیت می‌تواند زیان‌های زیادی به بدنه جسم رنگی ما وارد کند.

پولیش نرم

پولیش‌های نرم به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند ولی به صورت کلی میتوان کاربرد پولیش‌های نرم را در از بین بردن خط و خش‌ها و خراش‌های سطحی خلاصه کرد و البته برای ایجاد جلا و شفافیت در رنگ بدنه خودرو از پولیش‌های نرم استفاده میکنند. همچنین میتوان از پولیش نرم برای از بین بردن لکه‌هایی که به راحتی پاک نمی‌شوند، مانند لکه فضله پرندگان، شیره درخت و… استفاده کرد.
از این پولیش میتوان برای کل بدنه و یا قطعه خاصی از بدنه استفاده کرد و یکی از نکات مثبت این پولیش این است که تقریبا زیانی برای بدنه خودرو شما ندارد.

معمولا پولیش‌های نرم با رنگ کرم یا سفید ساخته میشوند پولیش‌های نرم در انواع مختلفی تولید می‌شود و هر کدام از محصولات این دسته از پولیش‌ها مصارف خاص و البته نتیجه متفاوتی دارد. یکی از مهمترین زیر شاخه‌های پولیش نرم پولیش واکس است.
قیمت‌های پولیش‌های نرم به طور کلی معمولا از پولیش‌های زبر پایین‌تر است و در بازار ایران با کیفیت‌های متفاوت و البته قیمت‌های مختلف موجود است.

چرا میز های مدیریت مهدی چوب را انتخاب کنید ؟!

اول اینکه گروه تولیدی مهدی چوب قریب بر 3 دهه است که در امر تولیدات میز های مدیریتی ، میز های اداری ، کتابخانه ، میز منشی ، میز کارمندی و … فعالیت دارد . این خود رزومه ایست بارز از تبحر تیم تولید این گروه صنعتی در امر کیفیت ساخت میز های اداری و مدیریتی . علاوه بر این این گروه در کل ایران جزو معدود شرکت هایی است که در این امر فعالیت دارد .

گروه صنعتی مهدی چوب با طراحی های مدرن و توسعه یافته از میز های مدیریتی در جندین دهه ی اخیر و استفاده از رنگ پولیش که ترکیبی از چندین ماده ی شیمیایی نظیر پلی استر ، کبالت ، پراکسید و تینر می باشد استفاده دارد ، محصولات این مجموعه بعد از طی چندین مرحله در چرخه ی تولید نهایتا به مرحله ی صیغل دادن تولیدات می رسد که بدان مرحلهی پولیش کاری میز های مدیریتی نیز گفته می شود .

از خصوصیات بارز پولیش که این مجموعه را ملزم به استفاده از آن در طراحی های خود نموده است جنس سخت ، براق و ضد آب بودن آن و تنوع زیاد رنگی آن می توان نام برد .

در سال های اخیر و با توجه به استفاده از ام دی اف و روکش های متنوع این گروه صنعتی با همکاری با طراحان منازل ، دفاتر شرکت ها ، سالن های اجتماعات و … در حال گسترش فعالیت خود در جهت تنوع نوع کار و ساخت محصولاتی با داوامتر ، زیبا تر و کارامدتر با طراحی هایی نوین می باشد .

باز کردن چت
1
سلام
وقت شما بخیر و شادی
چطور می توانیم کمکتان کنیم