درباره ی ما

صنایع چوب مهدی  از سال 1369 با رسالت تولید میز های اداری ، مدیریتی ، پرسنلی ، کنفرانس و … فعالیت خود را در صنعت چوب کلید زد .

در طول سالیان فعالیت خود رفته رفته با تکیه بر تجارب مدیران مجموعه،  محصولات خود را از حیطه های کیفیت مواد اولیه ی استفاده شده ، کیفیت در تولید و ساخت ، کیفیت در مونتاژ ، طراحی های زیبا و بی بدیل ،استفاده از مواد افزودنی جانبی جهت بالا بردن عمر محصولات در محیط های

مرطوب و نمناک ، کم کردن هزینه های تولید وهزینه های جانبی تولید ،  مدیریت قیمت محصول خروجی و … توانسته است محصولی انحصاری و بی همتا را روانه ی بازارهای داخلی و خارجی کند.

مهدی چوب

مهدی چوب

گروه تولیدی مهدی چوب قریب بر ۳ دهه است که در امر تولیدات میز های مدیریتی ، میز های اداری ، کتابخانه ، میز منشی ، میز کارمندی و … فعالیت دارد . این خود رزومه ایست بارز از تبحر تیم تولید این گروه صنعتی در امر کیفیت ساخت میز های اداری و مدیریتی . علاوه بر این این گروه در کل ایران جزو معدود شرکت هایی است که در این امر فعالیت دارد .

گروه صنعتی مهدی چوب با طراحی های مدرن و توسعه یافته از میز های مدیریتی در جندین دهه ی اخیر و استفاده از رنگ پولیش که ترکیبی از چندین ماده ی شیمیایی نظیر پلی استر ، کبالت ، پراکسید و تینر می باشد استفاده دارد ، محصولات این مجموعه بعد از طی چندین مرحله در چرخه ی تولید نهایتا به مرحله ی صیغل دادن تولیدات می رسد که بدان مرحلهی پولیش کاری میز های مدیریتی نیز گفته می شود .

از خصوصیات بارز پولیش که این مجموعه را ملزم به استفاده از آن در طراحی های خود نموده است جنس سخت ، براق و ضد آب بودن آن و تنوع زیاد رنگی آن می توان نام برد .

در سال های اخیر و با توجه به استفاده از ام دی اف و روکش های متنوع این گروه صنعتی با همکاری با طراحان منازل ، دفاتر شرکت ها ، سالن های اجتماعات و … در حال گسترش فعالیت خود در جهت تنوع نوع کار و ساخت محصولاتی با داوامتر ، زیبا تر و کارامدتر با طراحی هایی نوین می باشد .

مدیران این مجموعه در ادامه ی فعالیت خود و با توجه به بالا بودن هزینه ی دسترسی فعالان در صنعت به مواد اولیه ی مصرفی نظیر چوب ، مصنوعات چوبی ، چسب های چوب ، روکش های چوبی و… به دلیل تورم موجود در بازارایران  و همچنین ازدیاد روز افزون واسطه های فروش که به گرانی مواد اولیه دامن میزنند . اقدام به راه اندازی بخش بازرگانی خود نموده  و با واردات و عرضه ی بی واسطه ی تمام مواد اولیه ی نجاری با تضمین  کیفیت مواد اولیه ، پشتیبانی همه جانبه و مدیریت قیمت ها سعی بر تسهیل کردن دسترسی به مواد اولیه ی مرغوب توسط فعالان صنف چوب با قیمتی رقابتی و ثابت در تمام سطح کشور کرده است .

باشد تا به یاری خداوند بلند مرتبه و یاری تمامی عزیزان فعال در این صنف بتوانیم به مانند گذشته خدمتگذاران لایقی برای کشورمان باشیم.

 

 

گروه صنعتی مهدی چوب در حیطه ی خدمات مربوط به صنف نجاری ، سی ان سی کاری ، لیزر ، وکیوم ، پرس و … نیز از سالیان متمادی فعالیت دارد و این بخش نیز در جهت تسهیل دسترسی به خدمات مذکور کماکان در حال فعالیت می باشد

باز کردن چت
1
سلام
وقت شما بخیر و شادی
چطور می توانیم کمکتان کنیم